Dodge Durango – czym do ślubu?

Planujesz ślub? Nie wiesz czym jechać do ślubu? Myślisz nad limuzyną, autem zabytkowym czy też dużym komfortowym samochodem amerykańskim?

U nas masz szansę obejrzeć i przejechać się każdym z tych aut. Pamiętaj, ze jest to Twój wyjątkowy dzień i musisz czuć się wyjątkowo. Jeżeli skorzystasz z naszych usług możemy zagwarantować Ci niezapomniany przejazd w miłej atmosferze autem które wybierzesz. Wszystkie nasze auta idealnie pasują do uroczystości ślubnych jak i innych przejazdów takich jak spotkania biznesowe, studniówki i inne wyjątkowe okazje. Każde z naszych aut ma swoje atuty. Niektóre z naszych samochodów do ślubu uznane są powszechnie jako wzorzec elegancji, inne są niepowtarzalne, jedyne w Polsce, zabytkowe a jeszcze inne mają akcent sportowy.

Poniżej jedno z naszych wyjątkowych aut - Dodge Durango 5.7 HEMI

Wynajem amochodów do ślubu Warszawa, Wołomin, Kobyłka
Wynajem amochodów do ślubu Warszawa
Wynajem amochodów do ślubu Kobyłka
Samochody do ślubu Kobyłka
Samochody do ślubu Wołomin
Samochody do ślubu Warszawa

Samochód do ślubu Dodge Durango 5.7 HEMI

Dodge Durango jest nad wyraz komfortowym samochodem siedmioosobowym. Przyjemność z jazdy to najważniejszy wyróżnik Dodge Durango. Unikalny, charakterystyczny tylko dla tego auta klimat podróżowania, którego nie znajdziecie Państwo w żadnym innym samochodzie sprawia, iż Dodge Durango jest przede wszystkim przeznaczony dla osób ceniących sobie wyszukany styl i wygodę. Wnętrze tego samochodu wykonane z najwyższą precyzją to istotny luksus. Jakość materiałów, wyciszenie, komfort jazdy oraz bogate wyposażenie to tylko niektóre z zalet jakimi może poszczycić się Dodge Durango. Kolor nadwozia świetnie pasuje się do uroczystości ślubnych. Auto gdziekolwiek się nie pojawi wzbudza duże zainteresowanie. Przekonaj się sam, że nikt nie potrafi przejść obok niego obojętnie. Jeżeli chcesz więc poczuć się wyjątkowo w twój najważniejszy dzień zapraszamy do kontaktu.

Potężny silnik oraz wygoda sprawiają, że nie chce się z niego wychodzić:

  • POTEŻNY SILNIK POD MASKĄ O POJEMNOŚCI 5,7 litra
  • KOMFORT JAZDY
  • PRZESTRZENNOŚĆ I WYKOŃCZENIE WNĘTRZA

Z przyjemnością polecamy nasze usługi wszystkim, którzy pragną przeżyć swój ślub naprawdę wyjątkowo. Wynajem samochodów do ślubu Warszawa, Wołomin, Kobyłka

Zapraszamy do kontaktu

Wynajem samochodów do ślubu Warszawa, Wołomin, Kobyłka

Kontakt

Nasze pozostałę auta