Wynajem samochodów do ślubu Kobyłka, Wołomin, Warszawa

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą, z każdym rokiem zwiększającą swoja ofertę dostępnych aut, świadcząca usługi ekskluzywnego przewozu (transportu osób) naszymi niepowtarzalnymi samochodami. Wyróżniamy się na tle konkurencji posiadaną przez nas niepowtarzalną flotą wyjątkowych samochodów. Składa się ona z aut prestiżowych luksusowych, komfortowych aut amerykańskich oraz jedynych w Polsce aut zabytkowych. Z pewnością jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wyróżniają nas również konkurencyjne ceny oraz wykwalifikowana kadra kierowców z wysoką kultura osobistą, poczuciem humoru oraz nienaganną prezencją, która zadba o wszystkie nawet najmniejsze detale. Nasza kadra oraz komfortowe warunki podróży sprawią, że podróż stanie się czystą przyjemnością i chwilą relaksu.

Poniżej jeden z naszych samochodów Volkswagen Passat B8

Wynajem samochodów do ślubu Kobyłka, Wołomin, Warszawa
Limuzyna do ślubu Kobyłka
Samochody ślubne Warszawa

Samochód do ślubu Volkswagen Passat B8

Volkswagen Passat B8 to komfortowy samochód osobowy, który ma do zaoferowania wszystko, czego możemy wymagać od limuzyny z tej klasy aut. Wybór tego samochodu do ślubu to znakomite połączenie wysokiej jakości z niewielką ceną. Volkswagen Passat B8 prezentuje się idealnie na zewnątrz jak i wewnątrz. Zastosowane do wykończenia materiały wysokiej jakości, bogate wyposażenie oraz przestrzenne wnętrze sprawiają, że podróż tym samochodem to czysta przyjemność.

Zapraszamy do obejrzenia samochodu na żywo. Wynajmując w naszej firmie samochód na ślub lub inna uroczystość mogą mieć Państwo pewność, że każde zlecenie zostanie wykonane ze szczególną starannością z pełnym profesjonalizmem.

Samochody wynajmujemy na:

  • śluby, chrzciny, komunie święte
  • wyjazdy biznesowe
  • odbiory z lotnisk
  • inne okazje do uzgodnienia

Wynajem samochodów Kobyłka, Warszawa, Wołomin. Możliwość również usługi w dalszych regionach województwa mazowieckiego a nawet na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu

Nadal się zastanawiasz? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzysz nasze auta, przejedziesz się i podejmiesz decyzję

Kontakt

Nasze pozostałe auta